Tο J στην Κηφισιά είναι το νέο cafe bar restaurant στην οδό Αργυροπούλου 6 στο εμπορικό κέντρο της Κηφισιάς. Ένα all day spot με smoothies, breakfast , brunch και δυνατό dining που αφήνει τις καλύτερες εντυπώσεις!
![](/datafiles/image/J%205.jpg)
Η μπάρα δημιουργεί τα καλύτερα cocktails και ο κόσμος απολαμβάνει το Dj set μέχρι αργά το βράδυ! Ο κόσμος το έχει πρώτο στις επιλογές του για την έξοδό του στην Κηφισιά. ►Ένα ιδανικό spot για business lunch και εταιρικές εκδηλώσεις. Τιμές κατ΄άτομο από 15-20 ευρώ.
![](/datafiles/image/J%209.jpg)
Cocktail Buena Vista
Bacon Burger
Κοτόπουλο Teriyaki – αρωματισμένο αχνιστό ρύζι
Σολομός μαρινέ σε σάλτσα ceviche και julienne λαχανικά εποχής σωταρισμένα σε βούτυρο και αρωματισμένα με τζίντζερ
Pizza Prosciutto – μοτσαρέλα, προσσούτο Πάρμας, ρόκα, λάδι τρούφας
Burritos με κοτόπουλο και καραμελωμένες πιπεριές
Τάρτα λεμονιού με μαρέγκα
![](/datafiles/image/J%203.jpg)
![](/datafiles/image/JEY%201.jpg)
![](/datafiles/image/J%207.jpg)
![](/datafiles/image/J%208.jpg)
![](/datafiles/image/J%206.jpg)