Το Parlo είναι το ιταλικό εστιατόριο του Νέου Ψυχικού. Εντυπωσιακή ιταλική κουζίνα σε όλη της την γκάμα… από pizza, pasta, rissoti σε συνδυασμό με επιλεγμένα κρασιά στο τέλειο περιβάλλον, κάνουν τη διαφορά για τους λάτρεις του είδους! Η σύγχρονη άποψη του ταλαντούχου chef Μάριου Τσακίρη στο πιάτο κερδίζει τις καλύτερες εντυπώσεις. Το Parlo αποτελεί μια εγγυημένη επιλογή για μια μοναδική γαστρονομική εμπειρία. Τιμές κατ΄άτομο 15-20 ευρώ.
Λαυράκι με λεμονάτο σταμναγκάθι
Strotsapretti Amatriciana
Πολύχρωμες φακές με καπνιστό χοιρομέρι
Vitello Tonnato “remixed”
Executive chef Μάριος Τσακίρης
Σφαίρα με σοκολάτα και κάστανο