Εξωτικό φιλέτο κοτόπουλο με ανανά στον “Κήπο της Τρώων”!
► Γλυκόξινη αίσθηση, ζουμερή υφή, ζωντανά χρώματα σε μια σάλτσα μυρωδικών που αγκαλιάζει “τρυφερά” τα φιλετάκια κοτόπουλο… Ένα πιάτο που δεν μοιράζεται με δεύτερο άτομο! Ο Κήπος της Τρώων στα Ανω Πετράλωνα πιάνει το σφυγμό σας…
ΔΕΙΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ “ΚΗΠΟΣ ΤΗΣ ΤΡΩΩΝ” ΕΔΩ
![](/datafiles/image/%CE%BA%CE%B7%CF%80%CE%BF%CF%82%20%CF%84%CF%81%CF%89%CF%89%CE%BD%2015.jpg)
Ο “Κήπος της Τρώων” στα Ανω Πετράλωνα είναι ένα εστιατόριο φιλόξενο, χαρούμενο και ποιοτικό σε ότι προσφέρει. Ο λουλουδένιος κήπος σου δημιουργεί ζεστά συναισθήματα και ότι πιο φρέσκο σαν υλικό μπαίνει στην κουζίνα του εστιατορίου για να φτάσει καλομαγειρεμένο στο τραπέζι σας. Ανοιχτά καθημερινά 13:00- 2:00 τα ξημερώματα. Τιμές κατ΄άτομο 10-15 ευρώ. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ΚΡΑΤΗΣΗ.
![](/datafiles/image/%CE%BA%CE%B7%CF%80%CE%BF%CF%82%20%CF%84%CF%81%CF%89%CF%89%CE%BD%203.jpg)
![](/datafiles/image/%CE%BA%CE%B7%CF%80%CE%BF%CF%82%20%CF%84%CF%81%CF%89%CF%89%CE%BD%204.jpg)
![](/datafiles/image/%CE%BA%CE%B7%CF%80%CE%BF%CF%82%20%CF%84%CF%81%CF%89%CF%89%CE%BD%2014.jpg)
ΔΕΙΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ “ΚΗΠΟΣ ΤΗΣ ΤΡΩΩΝ” ΕΔΩ