Το Ψαροκόκκαλο σας περιμένει στον εξωτερικό του χώρο στα Μελίσσια με όλες τις απολαύσεις! Το πιο δημιουργικό μενού θαλασσινών βρίσκεται στη διάθεση σας… Η εμπειρία ψάχνει τον γευσιγνώστη και τον αιφνιδιάζει με πολλές εκπλήξεις στον ουρανίσκο!
- Κάθε μέρα φρέσκα ψάρια & θαλασσινά φτάνουν στο τραπέζι σας αποκλειστικά επιλεγμένα για εσάς!
![](https://www.estiatoria.gr/wp-content/uploads/2023/02/cf88ceb1cf81cebfcebacebfcebacebaceb1cebbcebf-4.jpg)
Καρπάτσιο Λαυράκι – Επεξεργασμένο στο εστιατόριο
![](https://www.estiatoria.gr/wp-content/uploads/2023/02/cf88ceb1cf81cebfcebacebfcebacebaceb1cebbcebf-9.jpg)
Ποικιλία Θαλασσινών
![](https://www.estiatoria.gr/wp-content/uploads/2023/02/cf88ceb1cf81cebfcebacebfcebacebaceb1cebbcebf-7.jpg)