HYDE | ΤΟ ΔΙΑΜΑΝΤΙ ΤΗΣ ΑΠΟΛΑΥΣΗΣ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΣΗΝ ΚΗΦΙΣΙΑ…
Οι Μάνος Γαλανός και Μάκης Ρούσσος δημιούργησαν πολύ πρόσφατα τον απόλυτο χώρο απόλαυσης στο κέντρο της Κηφισιάς. Η πιο δημιουργική λίστα από cocktails του διεθνούς και βραβευμένου bartender Θοδωρή Πύρριλου κρύβεται στο Hyde και σας περιμένει να την ανακαλύψετε μαζί με μοναδικές γεύσεις με gourmet στυλ που θα σας ξετρελάνουν! Αξίζει να δοκιμάσετε την πίτσα με πελαγίσιο τόνο, το καβούρι τυλιγμένο σε ριζόφυλλο αλλά και τα πολύ γευστικά mini burgers… Ο κρυφός κήπος του Hyde φαίνεται πως ήδη έχει γίνει hot στέκι και δεν μένει παρά να τον ανακαλύψετε και εσείς! Προτείνεται αφού δοκιμάστηκε από το Estiatoria.gr
Το HYDE είναι μια «κρυψώνα» στην καρδιά της Κηφισιάς όπου μπορείς να πιεις καφέ, να δοκιμάσεις νόστιμα πιάτα και δημιουργικά cocktails καθ όλη τη διάρκεια της ημέρας. Εδώ, μπορείς να απολαύσεις ιδιαίτερα ροφήματα, ποτά αλλά και μοναδικές γεύσεις, είτε στον κρυφό κήπο είτε στο ιδιαίτερα διακοσμημένο bar. Το νέο αυτό speakeasy bar βρίσκεται στο εσωτερικό ενός νεοκλασικού κτιρίου που χρονολογείται από το 1830, γνωστό και ως «Πύργος της Κηφισιάς». Δημιουργοί του Hyde ειναι ο Μάνος Γαλανός (Ctalin, Petite Fleur, Σανέλ στην Αθήνα και Boho στο Μαϊάμι) και ο Μάκης Ρούσσος (Seasons café,Envy cafe, Dekko club, Aytokinisi, Bespoke café).
► ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ HYDE ΕΔΩ
► ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ HYDE ΕΔΩ