Το Zinglee στο Κολωνάκι είναι το νέο όμορφο απόκτημα του εστιατορικού ομίλου Nice n Easy. Πρόκειται για ένα bistro μεσογειακών γεύσεων που προσφέρονται σε ένα ιδιαίτερο δοκιμασμένο περιβάλλον σχεδιασμένο από την ομάδα του Nice n Easy που έκλεισε πρόσφατα 10 χρόνια λειτουργίας! Πρωτότυπες γεύσεις, χώρος γεμάτος χαμόγελα και φιλική διάθεση, χαρακτηρίζουν το νέο Zinglee που η ονομασία του προέρχεται από τη λέξη Zing = Ευφορία & Ενέργεια! Μετά τον καφέ σας και το γεύμα σας που θα απολαύσετε μοναδικά… στο Zinglee επιστρέψτε για παρεϊστικη κουβέντα και εμπνευσμένα cocktails.
![](https://www.estiatoria.gr/wp-content/uploads/2023/02/zinglee-7.jpg)
Ψητό κατσικίσιο τυρί με kale πράσινα λαχανικά, φύλλα baby σπανακιού, ρόδια και αμύγδαλα
![](https://www.estiatoria.gr/wp-content/uploads/2023/02/zinglee-6.jpg)
Νιόκι γλυκοπατάτας με άγρια μανιτάρια, crispy kale και σάλτσα κόκκινου κρασιού
![](https://www.estiatoria.gr/wp-content/uploads/2023/02/zinglee-10.jpg)
Σοκολατένια πουτίγκα με αλμυρή καραμέλα και κρουτόν από τσουρέκι